מאמרים וטיפים

»

כיצד לבחור רכב

כיצד לבחור רכב

הגיע הרגע. הגעתם למסקנה כי הרכב הקיים כבר ישן והחלטתם לרכוש כלי רכב חדש. השאלה היא כיצד לבחור רכב אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ויענה על כל צרכיכם. במאמר זה נדריך אתכם בנוגע לנקודות החשובות שיובילו אתכם לקנייה חכמה ומוצלחת של רכב. 

כיצד לבחור רכב- תכנון נכון

הצעד הראשון שהנכם צריכים לבצע לאחר ההחלטה לקנות רכב, הינו תכנון פיננסי נכון. קניית רכב אינה עניין של מה בכך. המחיר אינו מסתכם בכמה מאות שקלים ורוב האנשים חשים שרכישת רכב מהווה עול כלכלי גדול. זכרו כי לא מדובר רק בהוצאה כספית מתמשכת על רכב, אלא על הוצאה אחת מיני רבות. רוב האנשים משלמים מדי חודש סכום כסף להלוואת המשכנתא שהם לקחו על הבית שרכשו, על הגן הפרטי של הילד, על מכון הכושר ועוד. מסיבה זו חשוב לתכנן את התקציב בהתאם לצפי ההוצאות העתידיות שלכם. חשבו האם יש לכם סכום כסף בחסכון אשר יכול לשמש אתכם לקניית רכב, האם אתם מעדיפים לפרוס את התשלומים לשנה, שנתיים ואף יותר. חישבו מהו התקציב שאתם יכולים להרשות לעצמכם לרכישת רכב. רק אחרי שתענו על שאלות אלו ותגיעו לתשובה באשר לסכום שאותו אתם יכולים להפריש לקניית רכב, תוכלו להתקדם לשלב הבא.

כיצד לבחור רכב- לוחות רכבים

רוב האנשים פונים ללוחות מודעות המתפרסמות ומתעדכנות מדי יום לגבי רכבים חדשים ומשומשים. 

אינטרנט- ניתן לפנות לאתרי רכב מקצועיים שבהם מפורסמות הודעות על מכירת רכבים חדשים ומשומשים. ההמלצה היא לפנות לאתר מקצועיים ובעלי מוניטין, כך תזכו למאגר רכבים גדול המתעדכן לעיתים קרובות. כמו כן, באתרים אלו תוכלו למצוא מדריכים המורים כיצד לקנות רכב ומאמרים שונים שעונים על השאלה כיצד לקנות רכב חדש או משומש.

עיתון- ישנן מודעות של רכבים למכירה המתפרסמות בעיתונים היומיים בעיקר של מכוניות משומשות. לרוב מודעות אלו מתפרסמות פעמיים בשבוע. בעבר אנשים התבססו לרוב על לוחות רכבים אלו, אך עם התפתחות העידן הטכנולוגי וכניסת האינטרנט, רוב האנשים מעדיפים להתעדכן באופן יומיומי.

 

כיצד לבחור רכב- חשוב לשים לב

כיצד לבחור רכב היא שאלה חשובה, שכן לא כולנו מקצוענים כשמדובר ברכבים. הדברים שחשוב ביותר לבדוק כאשר אתם מחליטים לרכוש רכב הם:

בדיקה במוסך- חשוב מאוד לא לקנות רכב מבלי להעביר אותו קודם לכן בבדיקה באחד מהמוסכים המורשים. זכרו. בעל הרכב הקודם יכול להיות איש נחמד, המדבר בחביבות, אך דבר זה אינו מהווה אסמכתא שהוא מגלה שקיפות מלאה לגבי הבעיות של הרכב שאותו הוא מוכר לכם. בדיקה במוסך מורשה תחשוף את כל המידע והבעיות של הרכב.
מרחק- חשוב לבדוק מהו הקילומטראז' של הרכב אותו אתם קונים. דהיינו כמה קילומטר הוא גמע עד יום הקנייה. חשוב לדעת כי ככל שלרכב יש קילומטראז' קבוע ביחס לשנת הייצור שלו, כך גם צריכים להוריד לכם את המחיר שלו ממחיר המחירון.
כמו כן חשוב לבדוק במשרד הרישון שאין לרכב עיקולים או שיעבודים.

----------------------------------------------

מקור : http://www.d.co.il/Article426/

כל הזכויות שמורות לאביבי פסטרנק © | טלפון: 052-8895228
צור קשר
טלפון: 052-8895228
התחלת בנייה: 30-01-17 | סיום בנייה: 07/04/17 | sochen24.co.il